WELLNESS HOTEL BABYLON je součástí jedinečného zábavního, relaxačního a naučného komplexu – Centra Babylon. Hotel nabízí kvalitní ubytování pro široký okruh zákazníků. Najdete zde moderní prostředí s osobitým stylem,služby na úrovni, odpovídající komfort a precizní zázemí pro firemní klientelu i rodiny s dětmi. Hotel má výbornou polohu – ubytování přímo v centru Liberce!

WHB Pocitove fotografie-302 (Medium)

Typy ubytování

Hotel disponuje celkem 407 pokoji ve dvou kategoriích:

 • Superior
 • Standard

Díky tomu nabízí více než 1000 lůžek, což dělá z hotelu největší ubytovací mimo pražský celek. Hotel je rozdělen do 3 částí:

WELLNESS

Kategorie Wellness se vyznačuje pohodlnými pokoji, které jsou situovány v klidné části hotelu v bezprostřední blízkosti Wellness centra. To nabízí dokonalé relaxace a maximální pohodu na celkové ploše větší než 1000 m².

FAMILY

Jak již název napovídá, pobyty jsou orientované primárně pro rodiny s dětmi. Je kladen důraz na nabídku výjimečné zábavy a poučení pod jednou střechou.

BUSINESS

Typ ubytování vhodný především pro firemní klientelu. Mezi charakteristické znaky patří komfortní ubytování, možnost využít konferenční prostory v mnoha variantách a komplexní zázemí pro firmy.

LUXUSNÍ APARTMÁNY

Pro nejnáročnější jsou navíc k dispozici luxusní apartmány. Pokud chcete prožít nezapomenutnelný romantický pobyt či oslavit výjimečnou přiležitost, je to ta pravá volba!

ubytování Centrum Babylon King Royal  ubytování Centrum Babylon 2

 

ubytování Centrum Babylon 1  ubytování Centrum Babylon - apartmán

Varianty pobytu

Pro maximální uspokojení individuálních potřeb našich klientů nabízíme ubytování ve 3 variantách:

 1. pouze ubytování
 2. ubytování se snídaní
 3. ubytování se snídaní a balíčkem Zábavy

Balíček Zábavy

Obsahuje neomezený vstup do:

 • Aquaparku
 • Lunaparku
 • iQPARKU
 • Science centra iQLANDIA (3D-planetárium není v ceně, doporučujeme rezervovat 24 hodin předem)

Slevy z ubytování

 • dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko – ZDARMA
 • dítě do 11,99 let v doprovodu platící osoby – ZDARMA
 • každé další dítě do 11,99 let za 750 Kč

Pobytové balíčky

Ocenění a certifikáty hotelu

WELLNESS HOTEL BABYLON je oceněný známkou Baby friendly

(instituce přátelské k dětem)

Pro zpříjemnění pobytu slouží rodinám s dětmi dětské postýlky, přebalovací pult, chůvičky i prostředky dětské hygieny v pokoji. V hotelové restauraci jsou k dispozici dětské jídelní židličky, podsedáky a prostírání. Součástí každodenní nabídky je výběr z  dětského menu, rodičům malých dětí na požádání ohřejeme vlastní dětské pokrmy.

Hotel plní normy ČSN EN ISO 9001:2009.

Celý hotel je nekuřácký včetně pokojů!

WELLNESS HOTEL BABYLON je snadno dostupný z Prahy – pouze 45 minut jízdy autem (sjezd Liberec centrum). Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

www.hotelbabylon.cz