Online marketing

Bez zvládnutého marketingu se neobejde žádná úspěšná společnost. S nástupem internetu jako media pro internetové obchodování a online webové prezentace se klasický marketing diferencuje a vzniká online marketing, zkráceně e-marketing.

Jak již název napovídá, uplatnění nachází v podnikání na internetu. Online marketing je nezbytným nástrojem pro udržení konkurenční výhody a patří do něj všechny aktivity, pomocí nichž se stává váš web / eshop rentabilním z pohledu naplňování cílů.

Online marketing je souhrn aktivit na internetu, které pomáhají s dosažením předem daného cíle. Cílem může být např. zvýšení návštěvnostizvýšení obratu a prodejeupevnění značky, zlepšení image a další. Právě díky internetu dochází k integraci všech médií (TV, tisk, rádio, mobily…), což přináší nové téměř neomezené možnosti.

Kdy využít online marketing

Nejsou vám tyto body povědomé?

Pokud jste aspoň jednou odpověděli ANO, je nejvyšší čas na internetový marketing.

Naše služby

Náš zkušený marketingový tým respektuje vaši firemní strategii a připraví pro vás optimální e-marketingové řešení přesně na míru. Naše práce začínají u analýz (vašeho podniku, oboru podnikání, konkurence…) a navržení marketingové strategie. Sofistikované e-marketingové aktivity a kvalitní webové stránky jsou řešením pro výrazné zviditelnění na internetu a odsunutí konkurence. Zviditelnění vašeho webu zaručí zvýšení návštěvnosti a počtu nových objednávek.

Přehled aktivit