Projekt Internetové poradenství nabízí komplexní služby pro váš úspěšný webový projekt. Jedná se o různé analýzy (webových stránek, projektu, návštěvnosti, dostupnosti, použitelnosti, přístupnosti), SEO, placené SEM kampaně (PPC, PPT, PPV…), návrh marketingového mixu, testování, ladění a podpora kontinuálního marketingu.

Analýza webu / eshopu

Tato analýza zhodnotí váš stávající web, určí přednosti a odhalí nedostatky. Neomezujeme se jen na výpis, ale zároveň vám nastíníme i konkrétní řešení stávající situace. Poradíme, jak efektivně rozvíjet přednosti a konkurenční výhody. Naopak v případě chyb vám navrhneme možné úpravy a odladění webu.

Analýza návštěvnosti

Analýza návštěvnosti je klíčovým prvkem pro seznámení s vašimi zákazníky. Díky analytickým nástrojům je možné určit, jací zákazníci váš web navštěvují, jaké stránky prohlížejí a jak dlouho, jaké zboží si objednávají a zda naleznou, co hledají.

Analýza přístupnosti

Pod pojmem analýza přístupnosti si můžeme představit posloupnost kroků, které určí, do jaké míry jsou vaši návštěvníci schopni využívat vaše webové stránky. Špatná přístupnost webu se pozná podle neúměrně malého počtu objednávek k celkovému počtu návštěvníků.

Analýza použitelnosti

Analýza použitelnosti vyhodnocuje schopnost navedení zákazníka k předem daným činnostem. Dobrá použitelnost se osvědčuje u e-shopů, kde je cílem, aby zákazník přidal do svého košíku co nejvíce zboží a zaplatil. Úspěšná analýza použitelnosti zvýší efektivitu webu.

Analýza a návrh internetového projektu

Plánujete nový internetový projekt a nejste si jistí, zda bude úspěšný? Nabízíme vám řešení v podobě podrobné analýzy a návrhu internetového projektu přesně podle vašich představ a přání.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Co si o vašich stránkách myslí vyhledávače? Je váš web/e-shop dohledatelný? Jelikož většina uživatelů pro nalezení informací, stránek nebo produktů používá vyhledávače, vyplatí se mít web kompatibilní s pravidly SEO. Díky SEO bude váš web na předních pozicích na relevantní klíčová slova ve vyhledávačích, tím bude zvýšena návštěvnost cílové skupiny a potažmo prodej / zisk.

SEO analýza

Důkladná SEO analýza je prvotním krokem, který vede k zefektivnění vašeho webu. Cílem SEO analýzy je nalézt všechny chyby a nedostatky, které brání v dosahování cílů webu. Součástí SEO analýzy je i konkrétní návrh na jejich odstranění.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov odhalí nejrelevantnější a nejúspěšnější klíčová slova, které vyhledává vaše cílová skupina zákazníků. Klíčová slova hrají klíčovou úlohu pro úspěšný copywriting, budování zpětných odkazů a PPC kampaní.

Budování zpětných odkazů (linkbuilding)

Budování zpětných odkazů neboli linkbuiling patří ke komplexní SEO strategii. Zpětné odkazy výrazně zvyšují pozici ve vyhledávačích. Na relevantnosti, kvalitě a četnosti zpětných odkazů závisí síla webu.

Optimalizace a správa reklamních kampaní – PPC

Vyžadujete efektivní online reklamu? Mezi nejvyužívanější reklamní platformy patří PPC kampaně. Výhodou je okamžité nasazení, výborné zacílení na koncové zákazníky a možnost mít náklady pevně pod kontrolou.

Copywriting

Copywriting můžeme chápat jako texty, které dokáží zaujmout, vydělat peníze a prodat. Copywriting má velmi blízko k SEO, protože pouze originální a čtivé texty, které přináší informační hodnotu, budou dělat váš web úspěšným.

Webdesing a firemní identita

K úspěšným webovým stránkám patří nápaditý a neotřelý design. Webové stránky si můžeme představit jako výkladní skříň, podle které se návštěvník rozhodne, zda stránky opustí nebo zůstane. Originální přehledný webdesign je klíčem k úspěchu.

Tvorba webů a e-shopů

Máte již svůj web či e-shop? Pokud ano, vyhovuje vašim potřebám a představám? Připravíme pro vás nový web na moderním redakčním systému, který odpovídá současným trendům. Nebudete svázání žádnými licencemi, protože pracujeme výhradně s open source systémy, které upravujeme přesně na míru.

Sociální sítě

Potřebujete založit firemní profily na sociálních sítích? Či již máte profily vytvořeny, ale nepřináší vám žádný užitek? Popřípadě chcete pomoci s jejich správou a plněním? Vytvoříme pro vás optimální strategii a mediální plán, monitoring sociálních sítí a zajišťování komunikace s vašimi fanoušky.

Analýza návstěvnosti a nastavení cílů

Víte jak je váš web úspěšný? Podle čeho to posoudíte? Podle počtu návštěvníků? Máte nastavené konverzní cíle, víte odkud přichází vaši návštěvníci, které vaše stránky naštěvují, kam klikají, které stránky je naopak nezajímají… ? Pomůžeme vám s analytikou webu a zasvětíme vás do používání Google Analytics.

Zaujala vás nějaká naše služba? Kontaktujte nás a nechte si zhodnotit váš web.