Bez zvládnutého marketingu se neobejde žádná úspěšná společnost. S nástupem internetu jako media pro internetové obchodování a online webové prezentace se klasický marketing diferencuje a vzniká internetový marketing, zkráceně e-marketing.

Internetový-marketing

Jak již název napovídá, uplatnění nachází v podnikání na internetu. Internetový marketing je nezbytným nástrojem pro udržení konkurenční výhody a patří do něj všechny aktivity, pomocí nichž se stává váš web / eshop rentabilním z pohledu naplňování cílů.

Internetový marketing je souhrn aktivit na internetu, které pomáhají s dosažením předem daného cíle. Cílem může být např. zvýšení návštěvnosti, zvýšení obratu a prodeje, upevnění značky, zlepšení image a další. Právě díky internetu dochází k integraci všech médií (TV, tisk, rádio, mobily…), což přináší nové téměř neomezené možnosti.

Kdy využít internetový marketing

Nejsou vám tyto body povědomé?

  • Je vás web nedohledatelný ve vyhledávačích?
  • Nemáte nadefinované své cíle nebo jsou stávající cíle pro vás nereálné?
  • Znáte své zákazníky, jejich potřeby a kolik jsou ochotni zaplatit?
  • Nepodceňujete konkurenci? Berete ji v potaz?
  • Máte strategii pro online?
  • Držíte krok s dobou – tzn. využíváte sociální sítě, nové reklamní systémy (RTB, remarketing), statistiku google analytics…. na 100%?

Pokud jste aspoň jednou odpověděli ANO, je nejvyšší čas na internetový marketing.

Naše služby

Náš zkušený marketingový tým respektuje vaši firemní strategii a připraví pro vás optimální e-marketingové řešení přesně na míru. Naše práce začínají u analýz (vašeho podniku, oboru podnikání, konkurence…) a navržení marketingové strategie. Sofistikované e-marketingové aktivity a kvalitní webové stránky jsou řešením pro výrazné zviditelnění na internetu a odsunutí konkurence. Zviditelnění vašeho webu zaručí zvýšení návštěvnosti a počtu nových objednávek.

Přehled aktivit

Můžete mít jakkoliv skvělý web či e-shop, ale pokud nemáte zvládnutý  interntový-marketing, nebude vám vydělávat. Kontaktujte nás, víme jak na to.