E-marketing

Internetové poradenství

Chtěli byste mít úspěšný web či e-shop, zvýšit návštěvnost, zisk či splnit jiný cíl? Bez strategie a aktivních online kroků to prostě nejde! Odborně zhodnotíme rozsah a efektivitu stávajících marketingových aktivit a připravíme vám potřebné analýzy. Na jejich základě nalezneme slabiny a poradíme, jak je odstranit. Zároveň vám připravíme strategický plán dalších online marketingových aktivit.

Více o e-marketingu

SEO

SEO

Je váš web nedohledatelný ve vyhledávačích? Máte nízkou návštěvnost? Viníkem může být špatná optimalizace webu neboli SEO. Nabízíme optimalizaci vašeho webu / e-shopu. Ta spočívá v kontrole zdrojového kódu, analýze klíčových slov, úpravě obsahu (copywriting), budování zpětných odkazů (linkbuilding), uživatelských testováních atd. Výsledkem bude zvýšení návštěvnosti a celkové efektivnosti webu!

Více o SEO

Reklamy – PPC

PPC - reklamy

Chcete okamžitě získat nové relevantní návštěvníky, zvýšit prodeje a být vidět ve vyhledávačích (a nejen tam)? PPC jsou nejvyužívanějšími reklamními systémy, které by měly být součástí každého úspěšného webu. Mezi dvě nejpoužívanější platformy PPC patří Google Adwords od Google a Sklik od Seznamu. PPC vynikají výraznou flexibilitou a relativně nízkými náklady.

Více o PPC

Sociální sítě

Sociální sítě

Sociální sítě jsou fenoménem posledních let a stávající se významným marketingovým nástrojem i pro firmy. Víte, jak získat aktivní fanoušky? Co je osloví, na co budou pozitivně reagovat a čeho se naopak vyvarovat? Provedeme posouzení efektivity dosavadního působení na sociálních sítích a navrhneme aktivity pro zlepšení cílů. Připravíme strategie a realizace kampaní.

Více o sociálních sítích

Návštěvnost webu

Návštěvnost webů

Víte, jací lidé navštěvují váš web, jakými cestami přicházejí, které stránky je zajímají a z kterých odchází? Online prostředí umožňuje sledovat spoustu parametrů a efektivně měřit cíle. Ze statistik návštěvnosti je možné odhalit chování, slabá místa vašeho webu a naopak definovat nevyužité silné stránky. Pomůžeme vám zlepšit výkonnost vašeho webu / e-shopu.

Více o analytice návštěvnosti

Tvorba webů

Tvorba webů

Chcete mít svou webovou prezentaci či e-shop? Našim cílem je připravit vám špičkový web v souladu s aktuálními trendy, líbivým webdesignem, bezproblémovou použitelností a maximální obchodní účinností. Nechceme vás svazovat licencemi – pracujeme s osvědčenými open space redakčními systémy, které individualizujeme dle klientových potřeb.

Více o tvorbě webů

Copywriting

Copywriting

Chcete, aby vaše texty návštěvníky na webu zaujaly, vyvolaly pocit důvěry a přiměly stát se vašimi zákazníky? Text je král, jeho obsah a forma rozhodnou o tom, zda návštěvník odejde či zůstane. Proto nabízíme vytvoření čtivých a obsažných textů pro váš web, newslettery, mailingy, tiskové zprávy…atd. Mimo to pro vás připravíme vhodnou strategii rozvoje obsahu na webu.

Více o copywritingu

Grafické práce

Grafické práce

Chcete zaujmout na první pohled? Bez líbivé či provokativní grafiky to prostě nejde! Připravíme pro vás grafické návrhy od webdesignu pro www stránky, reklamní letáky, bannery, animace, loga až po vytvoření korporátní identity – brand booku. Naší předností je široká kreativita a vytříbený design.

Více o grafických pracech

Naše služby

Proč využít internetové poradenství?

Internet je dynamické médium, které se stále mění. Pokud chcete začít prosperovat v online prostředí, musíte mít výborný web / e-shop. I když ho máte, jak ho návštěvníci najdou? A když už tam návštěvníky máte, jak zajistíte, aby se na webu dobře zorientovali a zbytečně neodcházeli? Pouhá návštěvnost webu vás neuživí – je nutné, aby lidé plnili stanovené cíle, které očekáváte. Jak je “donutíte”?

Náš tým vám pomůže tyto problémy úspěšně vyřešit a zefektivnit váš e-bussines. Zajistíme pro vás full servise – od navržení strategie přes vytvoření webu / eshopu, jeho optimalizaci pomocí SEO principů, textové plnění, starání se o sociální sítě, správu PPC kampaní, sledování a vyhodnocování úspěšnosti webu na základě statistiky návštěvnosti a plnění konverzních cílů.

Proč právě my?

Projekt Internetové poradenství si klade za cíl odvádět špičkovou práci jako TOP agentury v oboru, ale za daleko nižší náklady. Jak je to možné? Fungujeme jako volné uskupení odborníků, kteří mají za sebou rozmanité profesní zkušenosti jak na straně agentur tak zaměstnavatelů. Pracujeme na ŽL, nemáme žádné další režijní náklady. Náš kolektiv se stále rozrůstá.

Proto pokud se rozhodujete využít nějakou službu z našeho portfolia u konkurence, zkuste si nezávazně říct o kalkulaci z naší strany. Můžete ušetřit 30 – 50% nákladů.

Nebojíme se výzev, rádi vám předvedeme náš potenciál.

Více o nás